FUDGE LANYŽE

Co je mnohem mnohem lepší ve srovnání s fudge? Sametový fondán s čokoládovou polevou! jedna věc kolem jemné mléčné lahodné čokolády harmonizující sametovou nádheru fondu. Tyto jednoduché fušované lanýže ve skutečnosti s největší pravděpodobností dostanou vaše prázdninové nabídky nad hlavu! Zcela nový preferovaný určitě.FUDGE LANYŽE

VÝHODY PŘI VÝROBĚ FUDGE LÝŽŮ

máte skutečně nadměrný obyčejný fondán? Nemusíte vytvářet jako sbírku množství lanýžů – využijte zbylé fudge pocházející z vaší sady, které nepotřebujete, ale chcete je vytvořit stejně dobře jako různé!
Lahodný čokoládový obal ochrání fondán a zároveň ho vytvoří mnohem déle! udržování pocházející z vysychání rozpadající se a vysychající.
Opravdu fudge sušení? Stačí je všechny srolovat a namáčet v lahodné čokoládě.

JAKÝ FUDGE MŮŽU POUŽÍT?

Rád používám každou rutinní lahodnou čokoládu, stejně jako bílý lahodný čokoládový fondán. Tento Hershey’s fondán je na našem blogu ve skutečnosti docela známý, stejně jako tento peprmintově bílý čokoládový fondán je skutečně neuvěřitelný.

CO POTŘEBUJI K VÝROBĚ FUDGE LANÁŽŮ?

FONDÁN! Přímo níže jsou vlastně moje 2 preferované recepty – jsou ve skutečnosti SNADNÉ. Lahodný čokoládový fondán. Popletal bílé barvy.
Snížení lahodné čokolády
Zkrácení*

 

CO JE TO ROZPOUŠTĚNÍ ČOKOLÁDY?

Redukovaná lahodná čokoláda je skutečně vytvořena spolu s komponenty směrem k vrstvě spolu s nádherným, také tónovaným povlakem. Dostal jsem tašku v Aalmartu, v jejich vaření a také na ostrově zdobení dortů (v mém walmartu je to ve skutečnosti odlišné od dortové směsi / cukrového ostrova). Všechny je snadno objevíte ve většině obchodů, také v Michaels. Jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech a dokonce i blok!

MOHU POUŽÍVAT JENOM ČOKOLÁDOVÉ ČIPY?

ANO! Můžete snadno splnit úplně stejné pokyny jako vytápění domácnosti a také omezení v mikrovlnné troubě, jak je uvedeno níže. Rozdíl je ve skutečnosti v tom, že lahodné čokoládové bramborové lupínky nemají ve skutečnosti rovné procento složek k náladě jako lahodný čokoládový obal, takže se vaše lanýže mohou objevit spolu s doteky nebo dokonce víry.

JAK ROZTAVIT ČOKOLÁDU

TAK SNADNÉ! Umístění v mikrovlnné nádobě bez rizika a také teplé po 30 2. přírůstcích při 100% energii. Po každých 30 sekundách promíchejte. můj trval asi 1:30 sekundy. Nechcete si lahodnou čokoládu přehřát, nebo to jistě začne být obtížné.

PROČ POTŘEBUJI PŘIDÁVAT TUK? MŮŽU TO NECHAT VEN?

ANO, pokud chcete, můžete vynechat 1 lžičku tuku. Funkce tuku však napomáhá zeštíhlení lahodné čokolády pro hladší vrstvu, napomáhá udržovat ji po tuhnutí i obtížné, stejně jako jistě vytvoří na lahodné čokoládě dobrý tenký, ale křupavý obal. Provádí asistenční produkci, která nádherně *praská*, když zaútočíte přímo na chutný lanýž.

JAK VYROVAT FUDGE LANYŽE

Získejte svůj fudge a také redukujte přímo do oblasti malé útočné dimenze. Spolu s očištěním dlaní rolujte fušovat přímo do koulí a nalepte na pergamen zprávu o přípravě na namáčení.

JAK VYRÁBIT LÝŽY

Zahrňte svou redukční lahodnou čokoládu k jídlu
rozmrazte svou lahodnou čokoládu
přimíchejte svůj tuk
pomocí párátek nebo více vidliček namáčejte a namáčejte svůj fondán v lahodné čokoládě
nechte lahodnou čokoládu okapat.
Okamžitě zahrňte jakýkoli typ polevy

JAKÉ NÁTĚRY MŮŽU POUŽÍT?

mandle
rozbil sladké vycházkové hole
kombinovaný typ rozmražené lahodné čokolády
rozbité sladké

JAK ULOŽÍM LÝŽY?

Ty se ve skutečnosti nejlépe uchovávají v prostoru omezeném prostorem. Všechny je můžete snadno uchovat v pohotovostním stavu po několik celých týdnů, vydrží mnohem déle, pokud je budete uchovávat v lednici.