TŘEŠŇOVÝ ČOKOLÁDOVÝ KOLÁČ

TŘEŠŇOVÝ ČOKOLÁDOVÝ KOLÁČ

Lahodný třešňový lahodný čokoládový dort s sypaným mletým masem v sobě spojuje báječnou a chutnou zubní výplň z třešňového koláče spolu s lahodnou směsí čokoládového dortu pro pokrytí jako fudge brownies! Jedná se o tradiční směs lahodné čokolády a třešní, která zajistí, že se stane zcela novou pochoutkou v domácnosti!

 

TŘEŠŇOVÝ ČOKOLÁDOVÝ KOLÁČ

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je vhodný pro rodiny s dětmi! Pokud máte skutečně dítě, které se raději připravuje, je to vlastně fantastický způsob, jak získat jejich asistenci.
Je to jednoduché. Určitě tam jsou ve skutečnosti jen 4 komponenty! Skutečně jsou vyžadovány pouze 3, ale určitě existuje mnoho způsobů, jak zamíchat mnohem více chuti!
Produkuje velmi málo čištění! Díky úrovním mixování v pánvi, na které vaříte, nezašpiníte ani další jídlo!

 

🥘 Potřebné materiály

Spolu s malou hrstkou produktů pravděpodobně nebudete muset vytvořit jedinečnou cestu k pevnosti. Mandlová esence z toho dělá opravdovou špičku v mé rezervě, nicméně je vlastně volitelná – což potom vytvoří tento jednoduchý 3-složkový koláč!

Zubní výplň Cherry Pie – Budete potřebovat 2 21-uncové plechovky vaší preferované značky koláčové zubní výplně.
Mandlová esence – nemohu získat dostatečnou preferenci mandlové esence. I když máte rádi mandlovou esenci, dokud vystupuji, mějte na paměti, že s trochou toho jde hodně daleko! Přehnané, stejně jako můžete snadno přemoci každou z různých jiných chutí.
Vynikající čokoládová dortová směs – Vyberte si preferovanou chuť a název značky. Můžete snadno použít jakýkoli typ směsi lahodných čokoládových dortů sestávající z Devil’s Meals, Fudge, Damp Supreme, Delicious chocolate Fudge, také směs sušenek bude jistě fungovat. Jakýkoli typ bezlepkových krabicových dortových směsí jednoduše také!
Máslo – Budete potřebovat 1 úlovek (nebo dokonce ½ šálku), ale můžete snadno použít až ¾ hrnku másla, pokud dáváte přednost pro nádherně chlupatý obal a hojnost.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

V několika jednoduchých akcích můžete snadno rychle vyrobit úrovně tohoto konkrétního dortu. Bez vajec v těstíčku snadno olíznete i lžíci!

1.Předehřejte sporák

Sbírejte kamna na 350℉ (175℃). Použijte máslo nebo dokonce sprej na přípravu jídla k vrstvě pánve 9×13 nebo dokonce k vaření jídla.

2. Rozložte koláčovou zubní výplň

Vysypání 42 uncí zubní náplně z třešňového koláče (2 plechovky o objemu 21 uncí) přímo do hotového jídla. Aktuálně přidejte lžičku mandlové esence a důkladně zapracujte spolu se zubní výplní. Směs rozprostřete po celé spodní části pánve na vaření.

3. Vyrovnejte směs koláče a máslo

Využijte směs lahodných čokoládových dortů o objemu 15,25 uncí, abyste získali úroveň nad směsí na dentální výplně koláčů. Mělo by se to úplně vypořádat s nízkou úrovní všech dob. Rozmrazte ½ hrnku másla a pokapejte jím dortovou směs. Pokuste se navlhčit co nejvíce směsi, jak jen můžete.

4.Uvařte dort

Umístěte dort do zařízení na střední polici trouby a připravujte jej na 55–60 minut nebo dokonce tak dlouho, dokud nebude zubní výplň skutečně bublat. Úroveň koláče by měla být ve skutečnosti lahodná čokoládově nahnědlá bez jakýchkoli skvrn zcela vyschlé směsi koláče.

5.Při přípravě vyřaďte stejně jako úžasné

Dejte dort pryč ze sporáku a nechte svůj vysypaný dort úžasný minimálně 10 minut před nabídkou. Koláčová zubní výplň se extrémně zahřeje, proto odolejte odběru vzorků, než se spustí časovač!

Udělejte si tento lahodný čokoládový třešňový dort, dokud je ještě teplý – pokrytý vnitřním příběhem vanilkového gelata nebo dokonce významnou kapkou šlehaného krému.